piątek, 8 listopada 2013

Gdzie wnieść i jak opłacić pozew o rozwód?


Problem rozwodu dotyka coraz większej liczby osób. Możlwie szybkie i sprawne przeprowadzenie postępowania rozwodowego jest tym bardziej ważne, że dotyka człowieka w trudnej życiowo oraz emocjonalnie sytuacji.

Podstawowe pytania, z którymi boryka się osoba rozważająca wytoczenie sprawy rozwodowej to:

 • gdzie złożyć pozew rozwodowy?
 • ile będzie kosztowało wytoczenie sprawy o rozwód?

Odpowiedzi na te pytania znajdą państwo pod następującymi linkami:

Ważnym jest oczywiście również to, by pozew został sporządzony poprawnie pod względem formalnym oraz w możliwie wyczerpujący sposób wskazywał na okoliczności przemawiające za słusznością żądań powoda.

Warto pamiętać, że w postępowaniu rozwodowym można również uregulować kwestie związane ze wspólnymi dziećmi małżonków oraz majątkiem małżonków.

3 komentarze:

 1. Najlepiej jak od początku do końca poprowadzi wam doświadczony prawnik, adwokat. Sporo stresu wam w ten sposób odejdzie. Kancelaria http://www.klimkowski-kancelaria.pl może okazać się tu bardzo pomocna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej jak skontaktujesz się z radcaprawny-trojmiasto.pl - Kancelaria Rozwodowa, oni pomogą, udzielą wszystkich wskazówek, wspólnie napiszecie pozew rozwodowy. Nie radzę próbować na własną rękę, to skomplikowany proces i wymaga wiedzy i doświadczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałem tutaj komentarz kilka tygodni temu na temat dr Agbazary i postanowiłem skontaktować się z nim zgodnie z instrukcją, dzięki temu człowiekowi za przyniesienie mi radości zgodnie z życzeniem. postąpiłem zgodnie z instrukcjami, które udzielił innym, aby odzyskać moją kochankę, która opuściła mnie i dzieci na 3 lata, ale dzięki dr Agbazara, ponieważ teraz wróciły do mnie na dobre i jesteśmy razem szczęśliwi. skontaktuj się z nim również w celu uzyskania pomocy, jeśli masz problem w związku przez e-mail na adres: ( agbazara@gmail.com ) LUB przez WhatsApp na: (+2348104102662). I zeznaj za siebie.

  OdpowiedzUsuń